Burak Mobilya Dekorasyon

MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 312 271 95 30

HABERLER

TÜM HABERLER

Akrilik Kapak
16.11.2014 21:42:36
Akrilik kapak son yıllardır kullanılan malzemelerden biridir fakat bunun daha yumuşak hali pvc yani balon kapak daha sık kullanılmaktaydı biliyorsunuz moda her zaman farklılık gösterir bu nedenle akrilik kapak sadece mimarların veya ustaların yönlendirilmesi veya tanıtması doğrultusunda tercih edilmektedir. Akrilik kapak 2 türlü modeli vardır. 1. olarak ham mdf üzerine akrilik boya atılır bu boya kuruduktan sonra çok sert bir hal almaktadır ve düzgün işçilik sergilenirse kolay kolay zedelenmez ve boya atarken oluşan dalgalanmalar daha az görünmektedir ve diğer parlak boyalara oranla akrilik boyanın yansıma ve parlaklığı daha yüksek orandadır. 2. seçenek ise fabrikasyon olarak tasarlanmış akrilik kapaktır ham mdf üzerine sert pvc basılır bu pvc kalınlığı ve kalitesi önemlidir çünkü kendi içlerinde dahi akrilik kapakların kaliteleri mevcuttur. Akrilik kapağın kalitesini anlamanın en kolay yolu parlaklığın ve yansımanın yüksek olmasıdır ve renklerin olduğunca canlı görünmesidir. Akrilik kapak modelleri bir çok firma üretmektedir fakat kalite olarak sayılır firma bulunmaktadır bu nedenle akrilik kapak fiyatları ne kadar ucuzlarsa o kadar kalite düşmüş demektir. Akrilik kapak genellikle mutfaklarda ve banyolarda tercih edilmektedir. Parlak suntalarda kendinizi birer siluet olarak görürsünüz gölge gibi fakat akrilik kapağın yansıma oranı o kadar yüksektir ki sanki kendinizi renkli bir aynaya bakıyor gibi his verecektir tabiri caizse. Akrilik kapakların kullanıldığı mutfak resimleri paylaşıyoruz, görseller sadece kapakların yansımalarına örnektir renk çeşitleri için lütfen firmamızla irtibata geçiniz.

Akrilik kapak kullanılan mutfak tasarımları için aşağıda yazılara tıklayınız.

Akrilik Kapak 1

Akrilik Kapak 2

Akrilik Kapak 3

Akrilik Kapak 4

Akrilik Kapak 5

Akrilik Kapak 6

Akrilik Kapak 7

Akrilik Kapak 8

Akrilik Kapak 9
Dijital Baskı Mobilyalarınızda
12.12.2013 15:21:15
Her geçen zaman yeni bir teknolojiye ev sahipliğini yapıyor önceli sadece masif kaplama dediğimiz modeller bulunurken zamanla laminant kapak modelleri laminant tezgahlar çıktı daha sonraları Pvc kaplama kapaklar ve renkli suntalamlar uzun süredir kullanılıyor artık istediğimiz bir çok renk suntalam bulabiliyoruz evimizi göz zevkimize göre tasarlıyorken bir süre sonra onlarda gözümüze aynı gelmeye başladı. 

Şu anda ise dijital baskı seçenekleri ile sınır tanımayan zamanlardayız istediğimiz renk, manzara veya görseller ile istediğimiz görüntüyü evimizde yakalayabiliyoruz. İsterseniz evinize deniz manzarası yada özlemini çektiğiniz yerlerin manzaraları ile süsleyebilir, mobilyanızı sevdiklerinizin resimleri ile süsleyebilirsiniz. Dijital baskı seçenekleri isterseniz mobilyanın kapaklarına yada mobilyanınızın tamamına uygulanabilmektedir.
Balon (Pvc) Kapaklı Dolaplar
12.12.2013 15:21:46
Yüksek ısı ile mdf üzerine basılan ve kolay kolay zarar görmeyen geniş pvc kaplama seçenekleri ile mobilyalarınıza farklı tasarımlar sağlıyoruz. Bir çok renk seçeneğiyle birlikte mobilyalarınızda isterseniz eski bir hava katabilir veya modern seçenekler ile evinizi daha ferah gösterebilirsiniz.
Demonte Mobilya Kurulumu
12.12.2013 15:25:06
Demonte dolaplarınızın kurulumu ve yerine montajı yapılmaktadır. Eski dolaplarınızın yeri değişecekse, yeni aldığınız demonte yada  minifix montajlı dolapların kurulumu veya başka yerden bir başka yere kurulumu sağlanmaktadır. Bilgi için lütfen iletişim bölümden bize ulaşın.
Minifix Sistemli Dolaplar
12.12.2013 15:25:06
Uzun zamandır kullanılan son zamanlarda daha sık kullanıma başlanan demonte mobilya ürünleri ile evinizde kolay kurulumu ve hızlı üretimi sayesinde hem daha kısa sürede siparişlerinize sahip olabiliyor hemde daha güzel görünüşe sahip dışarıdan baktığınızda bir çok vida deliği yada onları kapatmak için kullanılan kapamaları yerine sadece mobilyanızın nacizane güzelliğini görüyorsunuz.

Minifix sistemli dolapların toplu veya perakende siparişleri alınmaktadır.
Hafele Mobilya Aksesuarları
12.12.2013 15:21:46
Hafele Mobilya Aksesuları ile mobilyalarınızı teknolojinin son harikalari ile tanıştırıyoruz hafele mobilya aksesuları sayesinde mobilyalarınız elektronik aksesuarlar ile tanışıyor.
Yandex.Metrica