HİZMETLER

Raylı Gardrop Modelleri

 Raylı gardrop dolaplarında hizmetlerimizde sınır bulunmamaktadır. İstediğiniz model ve tasarımı sizlere elimizden geldiğince en iyi şekilde sunmaktayız, Burak Mobilya olarak 30 yılı aşkın mesleğimizden çok ailemiz olan işimizi sizlerin mutluluğu ile birleştirmekten gurur duyuyoruz. Raylı gardrop tasarımları aslında dıştan baktınız zaman basit tasarımlardır, yerin büyüklüğüne göre kapak sayısı yükselmektedir ve en az 2 kapaklı olmaktadır istediğiniz sayıya kadar çıkmaktadır tabi ki fazla kapaklı alüminyum raylı gardroplar tasarım olarak hoş durmazlar. 

 Gardırop tasarımları dış görünümleri sadece alüminyum olmak zorunda değiller ki zaten sadece kapağın çerçeve kısmı alüminyum malzeme kullanılmaktadır iç kısmında cam, ahşap, metal gibi dilediğiniz malzemeyi kullanabilirsiniz. Alüminyum olmayan sadece cam veya sadece ahşap şeklinde raylı gardrop tasarımları isteyebilirsiniz fakat alüminyum çerçeveli raylı kapaklara oranla daha fazla sorun yaratabilirler, birebir gördüğünüz zaman anlayacaksınız ki alüminyum çerçeve çok fazla destek olmaktadır. Raylı gardıroplar sadece kapaklarından ibaret değillerdir iç kısımları aslında dış görüntüden daha önemlidir çünkü asıl sizlere lazım olan iç kullanım alanlarıdır.

 Raylı gardıropların iç kısımları genellikle günlük kullanıma uygun tasarlanmaktadır yani raf boşlukları yada gardırop aksesuarları sizlerin istekleriniz doğrultusunda tercih edilmektedir ve bunlar nelerdir diye soracak olursanız, raylı kravatlık, raylı pantolonluk ve bu tarz bir çok modern aksesuar bulunmaktadır bunların dışında bizim ahşaptan yaptığımız çekmece ve raf sistemleri bulunmaktadır.