Burak Mobilya Dekorasyon

MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 312 271 95 30

MAKALELER

TÜM MAKALELER

Parlak Beli Banyo Dolabı
03.05.2015 11:48:55
Parlak beli malzemeden üretilmiş olan banyo dolabımız banyonun mevcut şekline uyularak tasarlanmıştır. Lavabo altında yer alan 2 kapaklı dolap ve hemen yan tarafında bulunan kademeli şekilde görünen dolap banyonun alt dolap kısmını oluştururken lavabo altı banyo eşyaları için raflı bölmeye sahip alandır ve yan tarafındaki iki kapaklı dolapta çamaşır makinesi bulunmaktadır orası daha derin bir alana sahiptir bu yüzden çamaşır makinesinin ölçülerine göre dolap yapılmıştır ve aynı ölçülerde yukarıya ayarlanabilir raflı dolap yapılmıştır. Günlük kullanım için aynı malzemeden çerçeve yapılmış ve çerçeveye ince raf raf tercih edilmiştir. Ayna ihtiyacı bu şekilde giderilmiştir ki üst dolap olarak sadece yan tarafta dolap mevcuttur. Parlak beli kahverengi tonlarını içeren kalın damarlı bir malzemedir. Banyo göründüğü üzere loş bir ortama sahiptir çünkü fayans ve dolap tercihleri krem ve kahverengi tonlarına sahiptir ve aydınlatma olarak sarı ışıklar tercih edilmiştir.

SİPARİŞ VER

Banyo Dolabı

Banyo Dolabı
Ankara Banyo Dolapları
03.05.2015 14:26:31
Burak Mobilya olarak 30 yıllık sektör tecrübesiyle sizlerle hizmet vermekteyiz. Sadece banyo dolapları olarak değil mobilya sektöründe bir çok seçenekte kendimiz geliştirmiş ve en son teknolojilerin ışığında evlerinizi farklı bakış açıları kazandırmayı benimseyerek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ankara'da bir çok kişiye banyo dolapları tasarımlarında elimizden gelenin en iyisini sunmaya çalışıyoruz.Malum ki banyo dolaplarının sınırsız seçeneklere sahip olması sizlerin tasarımlar arasında kaybolmasına sebep olabilir, bu nedenle belli tecrübelerimizi bir araya getirerek sizler için en uygun ve kullanımı basit ve geniş tasarımları sunmaya gayret gösteriyoruz. Banyo dolabı yaptırmak istiyorsanız Burak Mobilyadan fikir almanızı ve sizler için örnek sunduğumuz tasarımları incelemenizi tavsiye ederiz.
Siyah ve Beyaz Banyo Dolabı
04.05.2015 19:31:13
Siyah ve beyaz banyo dolabı koyu ve açık renklerin uyumunu sergilemektedir. Banyo dolabının alt kısmı tamamen siyah malzemeden yapılırken üst kısmın dolapları arka malzemesi beyaz taçları siyah olarak tercih edilmiştir. Banyoda yer dar olduğun için makinenin yerini banyo dolabının içine ekledik böylelikle başka yerde, yer işgal etmek zorunda kalmayacaktır. İstenilirse makineye kapak eklenebilmektedir böylelikle aşağı taraf tam anlamıyla siyah olabilir veya uyum için beyaz kapaklar eklenebilir. Siyah granit tezgah üzerinde siyah çanak lavabo bulunmaktadır ve hemen üst tarafındaki beyaz yere led aydınlatmalı ayna gelmiştir fakat görsellerde bulunmamaktadır.

SİPARİŞ VER

Banyo Dolabı

Banyo Dolabı

Banyo Dolabı

Banyo Dolabı
Ebeveyn Banyosu Raylı Kapı
05.05.2015 21:16:19
Yatak odalarının vazgeçilmezlerinden biri olan ebeveyn banyoları aslında yatak odasından daha fazla yer alınarak daha geniş yapılmalı günlük kullanımı belki ev içerisindeki banyolardan daha fazladır bu yüzden bu önemli ebeveyn banyosunu girişini daha şık bir hale getirebilir veya daha gizemli hale getirebilirsiniz. Genellikle ebeveyn banyolarının girişleri oda giriş kapıları gibi olmaktadır fakat biz biraz farklılık getirdik ve alüminyum raylı gardrop sistemleri gibi ebeveyn banyosunun girişini alüminyum raylı kapak sistemi kullanarak yaptık bu tarz bir tasarım veya tasarımlar için bizimle iletişime geçmeniz veya aşağıdan sipariş ver butonuna tıklamanız ve daha sonrasında size ulaşmamız için bilgilerinizi yollamanız yeterli olacaktır.

Sipariş Ver

Ebeveyn Banyosu Raylı Kapı

Ebeveyn Banyosu Raylı Kapı

Ebeveyn Banyosu Raylı Kapı

Ebeveyn Banyosu Raylı Kapı
Metal Sepetli Çamaşır Dolabı
05.05.2015 21:38:40
Çamaşır sepetleri genel olarak plastik olarak banyoda kullanırız fakat metal sepet sistemleriyle ortalıktan çamaşır sepetlerini kaldırabilirsiniz nasıl mı, şöyle ki metal sepetleri banyoya yaptığımız dolapların kapaklarına bağlıyoruz ve artık çamaşırlarınızı dolap içerisindeki sepetlere atıyorsunuz. İsterseniz banyo dolaplarına dahil edebilir veya banyo dolabı harici dolap yaparak metal çamaşır sepetlerini kullanabilirsiniz. Örnek için üst tarafı 2 kapaklı ve raflardan oluşan altında ise iki adet metal çamaşır sepeti bulunan ve aşağı doğru sadece sepetleri görebileceğiniz ve içerisinden eşyaları rahat alabileceğiniz derece açılan kapak bulunmaktadır.

Sipariş Ver

Metal Sepetli Çamaşır Dolabı

Metal Sepetli Çamaşır Dolabı

Metal Sepetli Çamaşır Dolabı

Metal Sepetli Çamaşır Dolabı
Yandex.Metrica