Burak Mobilya Dekorasyon

MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 312 271 95 30

MAKALELER

TÜM MAKALELER

Posta Kutusu
07.01.2015 21:40:44
Ahşap posta kutusu tek parçadır ve bina girişi için tasarlanmıştır. Ahşap posta kutusunda kilit sistemi yoktur üst tarafı tamamen açıktır fakat sadece el girecek kadar alan bulunmaktadır. İnce olarak tasarlanmıştır ne kadar derinliği fazlalaşırsa o kadar kaba duracaktır yan tarafından çekilmiş görselleri bulunmaktadır alt tarafta görselleri inceleyebileceğiniz linkler bulunmaktadır. Ozigo renginden tasarlanmıştır çünkü dairelerin kapıları ve mobilya seçimleri starwood ozigodur. Talep edildiği taktirde ahşap posta kutusunun rengi tercihe göre değişebilmektedir ayrıca posta kutusu tek parça olarak düzenlenmiştir istenilirse her bir daire için tek bir parça halinde imalatı yapılarak paketlenip şehir dışına kargoyla gönderilebilmektedir. Ahşap posta kutusunun ön tarafı camdır istenilirse akrilik cam kullanılabilir renk seçenekleri mevcuttur. Ahşap posta kutusu talepler doğrultusunda şekillenmektedir bu nedenle fiyat konusundan lütfen mail veya telefon yolu ile iletişime geçin. 

Büyük Resimler İçin Aşağıdaki Yazılara Tıklayın

Ahşap Posta Kutusu 1

Ahşap Posta Kutusu 2

Ahşap Posta Kutusu 3

Ahşap Posta Kutusu 4

Ahşap Posta Kutusu 5

Ahşap Posta Kutusu 6
Raf
28.04.2015 20:19:57
Raf dediğimiz zaman hep aklımıza duvar rafları, duvara monta edilen raflar geliyor aksine aslında raf dediğimiz zaman aklımıza dolapların içinde eşyalarımızı yerleştirmek için kullandığımız rafların gelmesi lazım yanı dolap raflarının. Çoğumuz bu nedenle aradıklarımızı bulmakta zorluk çekiyoruz. Dolaplar için istediğiniz ölçü, renk ve malzemede dolap rafları kesilir ve kargoyla evinize gönderilmektedir dilerseniz ihtiyacınız olan raf pimi gibi aksesuarlarda pakete eklenebilir sadece talep ederken belirtmeniz yetecektir. Dolap rafları veya evinizde herhangi bir yere koymak için kullanacağınız rafları ölçülerinde, dört tarafı pvc kaplı ve talep ettiğiniz aksesuarlarla göndermektedir.

SİPARİŞ VER
Ceviz Ahşap Ekmek Standı
11.01.2015 21:27:18
Ekmek stantlarında çeşit olarak bir sınır koyamayız ve koymamalı da çünkü modeller ne kadar fazla olursa görsellik o kadar daha fazla öne çıkmaktadır bu nedenle Burak Mobilya olarak tasarımlarımızda firmaların veya mağazaların yer ve isteklerine göre şekil vermekteyiz. Mesela mağaza zincirine sahip bir şirkete tek tip modeller yapabiliriz veya her marketin farklı tasarımlar ile farklı ortamlar oluşturmasına yardımcı olabiliriz. Ekmek stantları dediğimiz zaman aklımıza çoğunlukla klasik kapaklı ekmek dolapları gelir artık aksine aklınıza görsellerde gördüğünüz açık paket ekmek stantları gelmeli. Görsellerde ki paket ekmek stantları Uno firması yapılmıştır. Özellikle ahşap malzeme tercih edilmiştir çünkü ekmeğin sıcaklığını ve ahşabın ortama kattığı rustik havayı tamamlamaktadır. Ahşap malzeme insanlara her zaman tercih olarak ilk sırasındadır çünkü ahşabın verdiği güven ve sıcaklığı hiç bir malzeme veremez.

Ceviz ahşap ekmek standı görselleri için aşağıdaki yazıların üstüne tıklayın.

Ceviz Ahşap Ekmek Standı 1

Ceviz Ahşap Ekmek Standı 2
Köşe Duvar Rafı
30.04.2015 21:40:33
Köşe duvar rafları normal duvar raflarına oranla daha kullanışlı ve şık görünüme sahiptirler özellikle aşağıda gördüğünüz parlak beyaz suntalamdan yapılmış köşe duvar rafı gibi tasarımlar veya doğal ahşap tasarıma sahip olanlar. Köşe rafları kör noktaları kullanmak için güzel yerlerdir ve yeterince aksesuar sergileyebilirsiniz. Köşe raflarını sadece belli bir bölüme yaptırmak zorunda değilsiniz dilerseniz yerden tavana kadar yaptırabilirsiniz böylelikle köşenizi rahatlıkla kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Köşe duvar raf modelleri bize gönderebilir istediğiniz renk ve ölçüde sipariş verebilirsiniz tüm aksesuarlarıyla sizlere kargoyla gönderilecektir.

SİPARİŞ VER

Köşe Duvar Rafı 1

Köşe Duvar Rafı 2

Köşe Duvar Rafı 3

Köşe Duvar Rafı 4

Köşe Duvar Rafı 5
Kutu Duvar Rafı
29.04.2015 22:54:20
Kutu duvar rafları tasarımları çok fazla yoktur genel olarak kare veya dikdörtgen olur veya dar, geniş gibi seçeneklere sahip çok fazla seçenek bulunmuyor yani o yüzden genel olarak internette klasik ölçülerde ve tasarımlar bulabilirsiniz biz ise sizlere istediğiniz renk, ölçü ve malzemelerden hizmet verebiliyoruz. İsterseniz kutu şeklinde değil farklı şekillerde dilediğiniz ve hayal ettiğiniz tasarımları da bize gönderirseniz imalatını yapabiliriz tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmeniz.

SİPARİŞ VER

Kutu Duvar Rafı 1

Kutu Duvar Rafı 2
Duvar Rafları
27.04.2015 23:22:58
Duvar raf çeşitleri mevcut olarak hayallerimizle birlikte sınırsız hal almaktadır bu nedenle hayal ettiğiniz her türlü raf hatta mobilya ürünlerini bizle paylaşırsanız sizler için somut tasarımlar haline getirebiliriz. Duvar raflarını dilediğiniz ölçü ve adette imalatını yapmaktayız ve kargo yardımıyla kapınıza kadar ulaşmaktadır yapmanız gereken sadece bize ulaşmaktır.Aşağıda ki sipariş ver yazısına tıklarsanız rahatlıkla hızlı şekilde sipariş verebilirsiniz. Duvar rafların renk ve seçenekler mevcuttur ayrıca klasik renklerde mevcuttur tekrardan hatırlatmak isterim raflarda standart bir ölçü bulunmamaktadır tamamen istenilen ölçüde kesim yapılır ve paketlenip size gönderilmektedir. Duvar rafları arka tarafları duvara montaj için delinip yanlarında parçalarıyla gönderilmektedir. İsterseniz duvara değil evinizde dolabınızda eksik raflar varsa veya dilediğiniz başka yerlere raf kestirmek istiyorsanız rahatlık bize ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

SİPARİŞ VER
Dekoratif Duvar Rafı
28.04.2015 19:51:26
Dekoratif raflarda sınır yok, sınır yok derken çeşit olarak sınır yok bu nedenle bazen sık sık kafamız karışıyoruz ne tarz raf modelleri kullanalım diye aslında kafanızın karışmasına gerek yok inceleyin ve en son beğendiğinizi evinize uygulayın hepsi birbirinden güzel görünebilir fakat hepsi sizin evinizin dekorasyonuna uygun güzellikte değildir bu nedenle en uygun modeli tercih etmeniz gerekecektir. Bizim sizlere verdiğimiz hizmetlerden biride dekoratif duvar demiriyle monte edilen açık raflar çeşitleri bir çok demir modeli bulunmakta dilerseniz kendiniz alabilir bizden sadece ahşap malzemeyi talep edebilirsiniz yada aşağıda ki demir modelin aynısıyla dilediğiniz ölçülerde ve renkte suntalam siparişi verebilirsiniz. Siparişleriniz talebiniz doğrultusunda eksiksiz paketlenerek yollanmaktadır. Suntalam renkleri için lütfen iletişime geçiniz. Raf modelleri sadece suntalam renklerinden ibaret değildir, istediğiniz renk seçeneğiyle mdflam veya doğal ağaç tarzı malzemeler boyayarak gönderebiliriz yani raf seçenekleri konusunda hiç bir sınırımız bulunmamaktadır dilediğiniz tarz için bizimle iletişime geçebilirsiniz aşağıda parlak beyaz suntalamdan yapılmış kenarları metalik gri akrilik pvc çekilmiş rafın altında demir raf tutacağı bulunmaktadır ve kendisi de beyaz renktedir.

SİPARİŞ VER

Parlak Beyaz Demir Ayaklı Suntalam Açık Raf Görselleri Aşağıdaki Yazılarak Tıklayarak Ulaşabilirsiniz:

Parlak Beyaz Açık Raf 1

Parlak Beyaz Açık Raf 2

Parlak Beyaz Açık Raf 3

Parlak Beyaz Açık Raf 4

Parlak Beyaz Açık Raf 5

Parlak Beyaz Açık Raf 6

Parlak Beyaz Açık Raf 7
Açık Köşe Duvar Rafı
18.11.2014 22:13:14
Köşe rafları genellikle kullandığımız raf şekilleri değildir genellikle düz duvara şekilli raflar kullanılır fakat mutfakta veya rafa ihtiyacımız olduğu yerlerde dar yada daha geniş düz veya ters köşe rafları kullanabiliriz ve oldukça kullanışlı raflardır, kullanışlı olmakla birlikte çok fazla yer kaplamamaktadırlar. Resimde gördüğünüz köşe duvar rafı içe doğru değil dışa doğru bir raf ve malzeme olarak doğal ahşap malzeme kullanılmıştır. Açık köşe duvar rafı evinizde ki alanın ölçüleri doğrultusunda imalatı yapılabilmektedir ayrıca renkli suntalam malzemeden talep ettiğiniz renkler doğrultusunda siparişleriniz alınmaktadır.

Açık köşe duvar rafıyla ilgili resimler için aşağıdaki yazılara tıklayınız.

Açık Köşe Duvar Rafı 1

Açık Köşe Duvar Rafı 2
Venge Ekmek Dolabı
18.11.2014 21:34:34
Venge ekmek dolabı suntalam malzemeden yapılmıştır iki kapaklıdır kapakları venge rengi malzemeden yapılmıştır ve içlerinde cam bulunmaktadır. Venge ekmek dolabının dış kasası krem rengindedir. İç kısmında ise 2 adet raf yani 3 göz bulunmaktadır ekmek boyu hesaplanarak yapılmıştır. Ekmek dolabının ayakları plastiktir ve dış kasa ile uyumlu olarak krem kullanılmıştır. Raflarda ağaç parçaları bulunmaktadır bu sayede koyulan ekmekler kaymaz, ağaç parçaları suntalam üzerine monta edilmiştir istenirse raflar sadece ağaç çubuklardan yapılabilir. Ekmek dolabı fırınlara veya marketlere yapmaktayız talep üzerine üretilmektedir renk ve ölçüler sizlerin talepleri doğrultusunda şekillenmektedir.

Venge ekmek dolabı resimleri için lütfen aşağıdaki yazılara tıklayınız.

Venge Ekmek Dolabı 1

Venge Ekmek Dolabı 2

Venge Ekmek Dolabı 3

Venge Ekmek Dolabı 4

Venge Ekmek Dolabı 5
Ahşap Kitaplıklar
16.11.2014 21:06:33
Aslında odanın tasarımında çok fazla farklık gösteren aksesuarlar yada mobilya yok kitapların renkli olması tabi ki mobilyadan daha dikkat çekici ama sizlere verdiğimiz hizmet mobilya üzerine olduğu için ahşap kitaplığa dikkatimizi veriyoruz. Ahşap kitaplıklar belli ölçülerde duvara kadar bloklar halinde üretilmiştir ve net olarak kitap almaları açısından hem duvarın ölçüleri hemde koyulacak yoğun kitapların ölçüleri dikkate alınmıştır. Kitaplık ahşap malzemenin koyu kahve rengine boyanarak dizayn edilmiştir fakat maliyetli olması durumunda aynı renkli suntalamlar kullanılarak da üretilebilir. Ahşap kitaplıklarla dolu bir oda istiyorsanız ki bu kadar çok kitaba sahipseniz yapmanız gerek Burak Mobilya başvurmanız olacaktır incelemeniz için aşağıda resimlerin büyükleri bulunmaktadır.

Ahşap kitaplıklar görselleri için aşağıdaki kalın yazılara tıklayabilirsiniz.

Ahşap Kitaplıklar 1

Ahşap Kitaplıklar 2
Sandviç Dekoratif Raf
14.11.2014 23:54:59
Sandviç dekoratif raf suntalam malzemeden üretilmiştir, üst ve alt tarafında parlak krem suntalam orta kısmında ise parlak cappuccino mdflam kullanılarak üretilmiştir. Orta kısımda yer alan cappuccino rengi mdflam, suntalamı bulunmamaktadır en azından parlak olanı yoktur. Sandviç dekoratif raf iki aynı renk arasında farklı tek renk olarak tasarlanmıştır ve duvara 2 kademeli raf olarak montajı yapılmıştır. Sandviç dekoratif rafı isterseniz tek isterseniz ikili, üçlü, dörtlü şekillerde talep edebilirsiniz tasarımın renklerinde de değişim gösterebiliriz talepler doğrultusunda renk, model ve ölçülerde farklılık yapılabilir. 

SİPARİŞ VER

Sandviç dekoratif rafı incelemek için aşağıdaki yazılara tıklamanız yeterli olacaktır.

Sandviç Dekoratif Raf 1

Sandviç Dekoratif Raf 2

Sandviç Dekoratif Raf 3

Sandviç Dekoratif Raf 4

Sandviç Dekoratif Raf 5

Sandviç Dekoratif Raf 6

Sandviç Dekoratif Raf 7

Sandviç Dekoratif Raf 8
Ahşap Posta Kutusu
27.10.2014 23:33:59
Ahşap posta kutusu bina girişlerinde kullanabileceğiniz bir tasarıma sahiptir ve doğal ahşaptan ziyade beli renginde suntalamdan üretilmiştir. Sadece posta kutusu kısmından ziyade posta kutusu kısmının iç tarafına gelen su saatleri kısmını kapatan kilitli kapak ve yan tarafında bordo renginde kumaşla kaplanmış ilan panosu bulunmaktadır. Binaların girişlerine göre özel ölçülerde ve farklı tasarımlarda yapılabilmektedir. Ahşap posta kutusunun kapakları camdır ve menteşeler cama monte edilmiştir kilitleriyle birlikte talep doğrultusunda cam kapaklar ahşapta olabilir renk seçenekler bulunmaktadır ve talep doğrultusunda doğal ahşaptan posta kutusu yapılmaktadır. Posta kutuları bu şekilde çoklu yapılabilirken ayrıca tek tek imalatı yapılmaktadır.

Büyük Resimler İçin Aşağıdaki Yazılara Tıklayın

Ahşap Posta Kutusu 1

Ahşap Posta Kutusu 2
Teak Şaşırtmalı Kitaplık
18.11.2014 20:55:12
Şaşırtmalı kitaplık hem dikkat dağıtmak hemde dizilecek kitapların görünümün daha şık durmasını sağlamaktadır. Kitaplık duvarda kirişlerden dolayı içeri doğru oluşmuş alanın kapatılması ve alanın ölü nokta yerine resimde ki gibi kitaplık olarak kullanıldı. Kastamonu entegre firmasının teak rengi kullanılan şaşırtmalı kitaplıkta ahşap tonları yoğun şekilde bulunmaktadır ve ortama sıcaklık katmaktadır ve ön tarafında ki yataklı koltukla rustik ortam oluşturulmuştur. Teak şaşırtmalı kitaplık arka tarafıdna krem arkalık kullanılmıştır duvar rengine uyum sağlanması için.

Teak şaşırtmalı kitaplığı incelemek için aşağıda ki yazılara tıklayınız.

Teak Şaşırtmalı Kitaplık 1

Teak Şaşırtmalı Kitaplık 2

Teak Şaşırtmalı Kitaplık 3
Banyo Dolabı
01.05.2015 22:51:10
Banyo dolapları hazır modeller konusunda oldukça fazla seçeneğe sahip fakat biz Burak Mobilya olarak Ankara içinde banyonuza göre tasarımlar oluşturuyor veya kendi projelerinizi hayata geçirerek farklı banyo dolaplarını ortaya çıkarmak için elimizden geleni yapıyoruz. Hazır banyo dolapların güzel yanı hemen satın alıp montajının biraz beceriniz varsa kendiniz bile yapabiliyorsunuz fakat banyonuzun ölçülerine uygun olması mümkün değil çünkü standart ölçülerden üretiliyorlar. Dilediğiniz tasarımları banyonuzda görmek herkesin arzusudur ve biz Burak Mobilya olarak bu arzulara elimizden geldiğinde hizmet vermekteyiz. Sizlerle paylaştığımız banyo dolabından biraz bahsedecek olursak kapaklarından başlayalım. Banyo dolabının kapakları akrilik malzemedir ve kirli beyaz tonuna sahiptir. Akrilik kapakların yanları pvc malzemeyle değil alüminyum malzemeyle kaplanmıştır bu sayede daha uzun ömürlü kullanıma ve daha şık görünüme sahip olmuştur. Banyo dolabının kasası parlak beyaz mdflamdır fakat görünen kısımlar kapaklarla aynı akrilik malzeme kullanılmıştır dilerseniz banyo dolabının tamamı akrilik malzemeden yapılabilmektedir ürün ve renk seçenekleri bulunmaktadır. Banyo dolabı ayrıca ayaklı değildir uygun görülen yükseklikte duvara monta edilmiştir. Lavabo çanak lavabo olarak tercih edilmiştir.

SİPARİŞ VER

Banyo Dolabı 1

Banyo Dolabı 2

Banyo Dolabı 3

Banyo Dolabı 4

Banyo Dolabı 5
Mürdüm Banyo Dolabı
02.05.2015 19:56:44
Sektörün çok ilerisinde hizmetlerimizle sizlere en iyisini sunmaya çalışan Burak Mobilya banyo dolaplarında taleplerinizi en iyi şekilde tedarik ederek sizlerin kullanımına sunmaktadır. Banyo dolaplarında sınır tasarımların bulunmasından doğan çeşitliliği birbiriyle harmanlayarak sizlerin kullanıma en basit şekilde sunmaktadır. Mürdüm banyo dolabının 2 adet çekmecesi, çekmeceler frenli sisteme sahiptir. Frenli ray sistemi siz belli bir şiddetle itekledikten sonra kendisi daha sonrasında hafif bir fren yaparak kendi yay sistemi sayesinde yavaşça kapanarak çalışmaktadır. Çekmecelerin altlarında sola ve sağa açılır kapaklar bulunurken lavabo altında iki kapak bulunmaktadır. Üst tarafında ise parlak beyaz akrilik malzemeden yapılmış tek kapaklı ufak dolap bulunmaktadır. Banyo dolabının üst tarafındaki tezgah mermerit malzemeden yapılmıştır ayrıca kare lavabo kullanım için tercih edilmiştir.

SİPARİŞ VER

Mürdüm Banyo Dolabı

Mürdüm Banyo Dolabı
Yandex.Metrica